INFO: +420 571 452 267 | obec@prznouvsetina.cz
Dnes je 15. června 2024 a svátek má Vít 20°C | Zítra Zbyněk 19°C

Přednáška s Mgr. Simonou Hlaváčovou

12. února 2020 | Klub seniorů

Klub seniorů

Nadpis článku

Dnes 12.2.2020 proběhla přednáška s Mgr. Simonou Hlaváčovou...

Poprvé jsme vyzkoušeli sejít se jen tak, na volnou besedu a popovídání, při kávě či čaji. K tomu jsme se také snažily nepřijít „poprázdnu“ a tak se stalo, že bylo skutečně co ochutnávat a koláčů, zákusků, sušenek i koblížků bylo pro všechny dost. 

Shodou okolností se nám v tomto termínu podařilo naše setkání oživit a obohatit také malou přednáškou a seznámením s novinkou, o které se nyní tolik mluví. Jde o jakousi legitimaci, kterou by měli mít u sebe všichni senioři pro případ náhlé nevolnosti, tak, aby rychlá záchranná pomoc mohla mít okamžitou informaci o zdravotním stavu, alergiích, užívaných lécích, příbuzných, které je nutno co nejdříve informovat atd. O tom všem nás přišla informovat Mgr. Simona Hlaváčová, místostarostka města Vsetína.  Skoro hodinová instruktáž, jakož i další problémy k vyřešení, jako je taxi pro seniory v obci, další výstavba nemocnice Vsetín atd. byly projednány v příjemné atmosféře. Rozdali jsme si potřebné tiskopisy a těm, kteří se dnes z různých důvodů nezúčastnili, se budeme snažit je co nejdříve doručit. 

Po jejím odchodu naše beseda pokračovala ve velmi příjemné atmosféře a ani v půl osmé se nám nechtělo domů.
V neposlední řadě je nutno také připomenout, že naše poznatky o víně nám poskytl pan Palát, který nám přinesl na ochutnávku své výborné víno z aronie. Jistě mnozí z nás toto víno dosud neochutnali a tak tím „rozšířil náš obzor“ ve znalostech dobrých věcí. Děkujeme !!!
 

Fotogalerie 3 fotek

Sledujte nás i na sociálních sítích